ПОСТАНОВА від 20 вересня 2017 року № 207 Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 вересня 2017 року № 207

Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Відповідно до частини п’ятої статті 3, частини другої статті 13, статті 21, частин десятої – тринадцятої, п’ятнадцятої, шістнадцятої статті 22, частин четвертої, п’ятої, сьомої, дев’ятої статті 29 Закону України “Про місцеві вибори”, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 9 статті 21 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою Центральної виборчої комісії від 6 вересня 2015 року № 230 “Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів” (із змінами), згідно з додатками 1 – 13.

  1. Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.
  2. Цю постанову разом з належним додатком (у двох примірниках для відповідних територіальних виборчих комісій) надіслати Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій обласним державним адміністраціям для передачі відповідним територіальним виборчим комісіям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії                М. ОХЕНДОВСЬКИЙ

 

Додаток 6

до постанови Центральної виборчої комісії

від 20 вересня 2017 року № 207

 

ЗМІНИ
в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та
проведення місцевих виборів у межах Кіровоградської області
Компаніївська районна виборча комісія

          Припинити достроково повноваження члена комісії:

          Голосун Олександр Борисович, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
(у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

          Включити до складу цієї комісії:

          Завгородня  Наталія Володимирівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

 

Маловисківська районна виборча комісія

          Припинити достроково повноваження члена комісії:

Савенко Наталія Володимирівна, 1986 року народження – голова комісії, від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії та призначити головою комісії:

Горова Олена Валентинівна, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.

 

          Припинити достроково повноваження члена комісії:

          Зайцева Галина Іванівна, 1950 року народження – від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

          Включити до складу цієї комісії:

          Василега Ольга Юріївна, 1964 року народження – від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.

 

 

 

Секретар засідання

Центральної виборчої комісії                                                            Ю. ШВЕЦЬ