ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА ЧОРНОІВАНЕНКА ДО ДНЯ ВЕТЕРАНА

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

 

         1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

         Від імені депутатського корпусу обласної ради прийміть найтепліші вітання з нагоди відзначення даних свят!

         Запровадження цих свят  – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

         Найбільше багатство “літніх людей” – досвід, знання, уміння, мудрість, які ви, шановні ветерани, передаєте підростаючому поколінню. Ви є останніми носіями класичної культури, в якій понад усе – честь, вихованість, толерантність – ті духовні якості, завдяки яким ви гідно пройшли крізь усі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій і війн.

         Ми, молодше покоління, прагнемо робити все, щоб увагою та турботою були оточені люди, які зі зброєю в руках захищали Батьківщину, чесною і сумлінною працею зміцнювали економіку країни та потенціал Кіровоградщини. Ми маємо створити всі умови для вашого гідного життя.

         З нагоди свята  щиро бажаю вам миру, добра і щастя!

Бажаю  міцного здоров’я,  довголіття,  радості та злагоди у ваших душах.          Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові!

 

 

З повагою

голова обласної ради                                              Олександр Чорноіваненко