Відбулася позачергова двадцята сесія районної ради

IMG_20171005_152835

На підставі пропозицій однієї третини депутатів від загального складу ради щодо скликання позачергової сесії районної ради стосовно звільнення з посади начальника Компаніївського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, підполковника поліції Гавриленка Володимира Віталійовича, по факту доведення до самогубства учасника антитерористичної операції Сніжка Олексія Миколайовича. Ініціативна група вирішила скликати позачергову двадцяту сесію Компаніївської районної ради 05 жовтня 2017 року для розгляду наступних питань:

  1. Про депутатські запити депутата районної ради Циганенка Ігоря Васильовича.

Позачергову двадцяту сесію районної ради проводила Любов Житня –  заступник голови районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, учасники АТО, мати та родичі загиблого учасника антитерористичної операції Сніжка Олексія Миколайовича, заступник начальника ГУ поліції в Кіровоградській області Ткачонок Дмитро Георгійович, ЗМІ.

IMG_20171005_152856

Наразі підполковник Володимир Гавриленко, який очолює Компаніївський райвідділ поліції, відсторонений від виконання обов’язків на час службового розслідування.

Депутати місцевого представницького органу прийняли рішення про резолюцію недовіри Гавриленку, яке направлено ГУ НП у Кіровоградській області, аби його звільнили не лише з посади, а з правоохоронних органів загалом.

IMG_20171005_153903