Відбулося довільне покладання квітів до братської могили радянським воїнам та пам’ятного знаку воїнам-землякам з нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько – фашистських загарбників

З нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько – фашистських загарбників 27 жовтня в смт. Компаніївка відбулося довільне покладання квітів до братської могили радянським воїнам та пам’ятного знаку воїнам-землякам.

?

Голова районної ради Вадим Спіктаренко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Антоніна Романова, представники районної ради, районної державної адміністрації, установ, організацій та громадськість селища в ході заходу вшанували співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та українських воїнів, які відстоюють цілісність та суверенітет на Сході нашої держави.

У жалобі ми схиляємо голови перед пам’яттю наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль у жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищаючи рідну землю.

?

?