Вітання голови районної ради з Днем працівників соціальної сфери

2014_10_31_1Шановні працівники соціальної сфери !

Від імені районної ради прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з професійним святом – Днем працівників соціальної сфери!

Відзначення цього свята –  справедлива шана держави і подяка жителів району за вашу невтомну працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Щиро вірю, що ваша доброта, працьовитість, компетентність і надалі служитимуть людям.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Нехай ніколи не вичерпується ваша віра у щедрість людської душі, а вас завжди супроводжує  любов і добро, бажання та спроможність бути корисними людям.

Хай заслужена  повага  додасть вам сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.

 

  З  повагою, голова районної ради                                                                Вадим Спіктаренко