Відбулися урочистості до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Сьогодні, 9-го листопада у студентському клубі коледжу ветеринарної медицини відбулися урочистості, присвячені Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва.

У залі зібралися гості та діячі культури Компаніївщини, яких привітав теплими словами голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко. Звертаючись до присутніх з вітальним словом Вадим Володимирович відзначив: «Культура відіграє важливу роль в житті нашого району. Своєю наполегливою творчою працею та високим професіоналізмом працівники культури примножують успіхи і досягнення Компаніїївського краю».

P1080079

P1080088

У ході урочистостей голова районної ради відзначив Подяками районної ради Кондрашова Юрія Миколайовича – директора Живанівського сільського Будинку культури, Маслюкова Олександра Андрійовича – Компаніївського селищного голову, Невінчану Тетяну Олександрівну – Губівського сільського голову, Побочу Альону Валеріївну – бібліотекаря ІІ категорії відділу комплектування і обробки літератури Централізованої бібліотечної системи, за особистий внесок у справу розвитку і збереження української культури та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

P1080085 P1080083

Своїх колег музичними вітаннями привітали солісти та творчі колективи Компаніївського районного Будинку культури.

P1080116 P1080098 P1080103