Відбулися районні урочистості до Дня працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада в Державі відзначається професійне свято багаточисельної когорти трударів – працівників сільського господарства.

17 листопада відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства.

P1080158

З вітальною промовою до учасників святкового дійства звернувся голова районної ради Вадим Спіктаренко. Він висловив глибоку вдячність трудівникам сільського господарства за самовіддану працю, спрямовану на соціально-економічний розвиток краю і забезпечення добробуту його мешканців. Водночас Вадим Володимирович зазначив, що маємо впевненість: село, котре споконвіку було основою розвитку району, розвиватиметься й надалі.

Під час урочистостей за сумлінну працю та з нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства кращих аграріїв Компаніївського району відзначено Почесними Грамотами Компаніївської райооної ради та Компаніївської районної державної адміністрації, Грамотами районної ради, також нагороджено кращий трудовий колектив за підсумками звітного 2017 року Перехідним призом пам’яті Заслуженого працівника сільського господарства України Л.М.Ковтунця «Краще агроформування Компаніївського району» – ВСК «Колос» (керівник Болюк А.В.).

P1080191P1080165P1080196P1080198

Святковий настрій присутнім, протягом заходу, забезпечували творча вокальна група «Молодички» Сасівського сільського клубу, солісти: Олена Луцовят, Софія Кліваденко, Анастасія Козонак, Владислав Найда та клуб спортивного бального танцю «One step»

?

?

?