Про продовження терміну дії та внесення змін і доповнень до районної програми «Територіальна оборона» на 2017 рік

                                  

 images


КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 листопада 2017 року                                                                                                                    №213

 

смт Компаніївка

 

Про продовження терміну дії та внесення змін

і доповнень до районної програми «Територіальна

оборона» на 2017 рік

 

Відповідно до Конституції України, Законів України від 06 грудня 1991 року №1932-ХІІ «Про оборону України», «Про боротьбу з тероризмом», від 15 січня 2015 року №113-УІІ «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» та Указу Президента України від 23 вересня 2016 року №406/2016 «Про затвердження Положення про територіальну оборону України», наказів та розпоряджень Генерального штабу Збройних Сил України, заслухавши інформацію заступника військового комісара з ТрО Компаніївського районного військового комісаріату Карпуніна В.В. «Про затвердження районної програми «Територіальна оборона» на 2017 рік»,

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продовжити термін дії районної програми «Територіальна оборона» до 2020 року.
  2. Внести зміни і доповнення до районної програми «Територіальна оборона» на 2017 рік затвердженої рішенням сесії районної ради від 15 червня 2017 року №183 «Про затвердження районної програми «Територіальна оборона» на 2017 рік», а саме:

– У розділі Загальна характеристика програми внести зміни і доповнення такого змісту:

Розробником Програми є Компаніївський районний військовий комісаріат.

Співрозробниками Програми є:

Компаніївська районна державна адміністрація.

Долинське міжрайонне відділення Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.

Відповідальним виконавцем Програми є районна державна адміністрація спільно з Компаніївським районним військовим комісаріатом та Долинським міжрайонним відділенням Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.

  • Розділ Результативні показники (критерії оцінки фективності виконання заходів Програми) викласти у наступній редакції:

Результативним показником ефективності виконання заходів програми є повне забезпечення матеріально-технічними засобами підрозділів територіальної оборони згідно з потребами з метою виконання в повному обсязі завдань, покладених на дані формування та попередження вчинення протиправних дій у сфері державної безпеки, на суму 270 тис.грн.

  • Розділ Система управління та контролю за ходом виконання Програми змінити абзацом 2 (другий) такого змісту:

Відповідальним за надання звітних матеріалів є Компаніївський районний військовий комісаріат та Долинське міжрайвідділення Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області (термін подання звітності що кварталу протягом року).

  • У Таблиці 1 (ПАСПОРТ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ «ТЕРІТОРІАЛЬНА ОБОРОНА» на 2017 рік) внести зміни до наступних пунктів:
  • пункт 4 Співрозробники програми доповнити словами (та Долинським міжрайонним відділенням Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області);
  • пункт 8 Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, у тому числі: змінити суму 200000 грн.на суму 270000 грн.
  • пункт 8.1 коштів районного бюджету змінити суму 200000 на суму 270000 грн.

– У Додатку 1 до районної Програми «Фінансове забезпечення районної Програми «Територіальна оборона» на 2017 рік» змінити обсяг коштів, який пропонується залучати на виконання програми з 200 000 грн. на 270000 грн.

– У Додатку 2 до районної Програми Орієнтовне ресурсне забезпечення районної Програми Територіальна оборона» на 2017 рік внести зміни та доповнення до таблиці, а саме:

доповнити пунктом 5 таблицю такого змісту:

Придбання пально-мастильних матеріалів Долинським міжрайонним відділенням Управлінню Служби безпеки України в Кіровоградській області для попередження, виявлення та припинення терористичних посягань, з боку спецслужб РФ, ДРГ, інших організацій, окремих груп та осіб на шкоду державній безпеці. Протидія незаконному обігу засобів ураження, перекриття каналів їх ввезення з зони проведення АТО на територію Компаніївського району та смт Компаніївки. Проведення фільтраційних заходів, пов’язаних з в’їздом на територію Компаніївського району вимушених переселенців з зони проведення антитерористичної операції, з метою виявлення учасників НЗФ псевдодержавних утворень, що діють на території окремих районів Донецької та Луганської областей. У графіх фінансування на 2017 рік та всього 70000 грн.

– змінити суми 200 000 грн. на 270000 грн. кінець даної таблиці.

  1. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування, духовності, гласності, свободи слова та створення інформаційного простору.

 

 

Головарайонної ради                                                                    В.Спіктаренко

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ЗА
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ЗА
4 Гаморя Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
5 Голосун Віталій Юрійович ВІДСУТНІЙ
6 Демиденко Ігор Леонідович ЗА
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ЗА
9 Заїкін Віктор Григорович ЗА
10 Карандеєв Юрій Вікторович ВІДСУТНІЙ
11 Комісарук Микола Володимирович ВІДСУТНІЙ
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ВІДСУТНІЙ
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ВІДСУТНЯ
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ВІДСУТНІЙ
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ЗА
26 Ястремський Валерій Олександрович ЗА
УСЬОГО: 26