Вітання голови районної ради з Днем працівників прокуратури України

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури!

Встановлене Указом Президента України у 2000 році це свято підтверджує важливість функціонування інституту прокуратури на сучасному етапі розвитку України. Воно є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод громадян, виконує особливі функції, спрямовані на зміцнення державності й законності в країні.

Від Вас, Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Високий професіоналізм працівників органів прокуратури, безкомпромісність помножені на досвід і знання, сприяють піднесенню авторитету нашого району.

Від щирого серця бажаю Вам непохитності у служінні Правді та подальших професійних досягнень! Хай любов рідних зігріває Ваше серце і налаштовує на нові перемоги!

Міцного здоров’я, наснаги та нових звершень!

З повагою,
Голова районної ради                                                                                          Вадим Спіктаренко