ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА.

Шановні волонтери!

5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтерів – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні протягом останніх років волонтерський рух набув значного поширення та зайняв почесне місце у наданні допомоги населенню та військовим, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції. Тож варто привітати подвижників, які допомагають українській армії та підтримують міць та бойовий дух бійців.

Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожного громадянина України, кожної людини за безкорисливу працю на благо процвітання і миру на нашій землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаємо вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З повагою,

Голова районної ради                                                                                            Вадим Спіктаренко