Святкові урочистості з нагоди Дня захисника України

06 грудня 2017 року у студентському клубі  коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ відбулися святкові урочистості з нагоди Дня захисника України. В урочистостях взяли участь голова районної ради Вадим Спіктаренко, голова районної державної адміністрації Олександр Мороз, військовий комісар Компаніївського районного військового комісаріату Сергій Творогов, військовослужбовці, волонтери, трудові колективи підприємств і установ, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова районної ради Вадим Спіктаренко. Він зазначив, що найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій. Саме завдяки відвазі та мужності наших бійців у зоні проведення антитерористичної операції, ми маємо мирне небо над головою. На завершення Вадим Володимирович подякував всім жителям Компаніївщини, які захищають нашу країну на сході та всім хто бере активну участь у підтримці армії.

P1060633

В рамках заходу  за вагомий внесок у справу забезпечення конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни та підвищення її обороноздатності, високий рівень майстерності та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України учасників АТО було нагороджено почесними грамотами районної ради,  а також вручено подарунки – футболки з написом «Захисники України» від  Всеукраїнської благодійної організації  ВО «Крила» (голова Фонду – Ярослава Токар).

P1060641Закінчилось дійство святковим концертом, який  з нагоди Дня захисника України всім присутнім подарували аматорські та творчі  колективи району.