Привітання голови районної ради з Днем Святого Миколая

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя.
Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще своє майбутнє. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. А ще в цей день діти звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість, – все більше входить у наше життя.
Ми повсякденно повинні думати про майбутнє незалежної України, а це майбутнє завжди починається з нашої повсякденної уваги до дитини.
Щиро вітаю усіх жителів Компаніївщини, а передусім її найкращих представників – дітей з Днем Святого Миколая! Бажаю усім вам міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя і світлої радості в кожній оселі!

Голова районної ради                                                                                             Вадим Спіктаренко