відбулось засідання Президії районної ради

19-го грудня 2017 року відбулось засідання Президії районної ради під головуванням голови районної ради Вадима Спіктаренка.

У її роботі взяли участь: голова райдержадміністрації Олександр Мороз, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ткачаенко, заступник голови райдержадміністрації Алла Олійник, начальник управління соціального захисту населення РДА Леся Кочубей, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Микола Вовк, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Оксана Маслюкова, в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Павлуша, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Світлана Матушенко, головний лікар КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївського району” Євгеній Ткаченко, головний лікар Компаніївської центральної районної лікарні Анатолій Нагнибіда, начальник Відділу у Компаніївському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Микола Поліщук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Юлія Стеценко.

P1080267Під час роботи президії було обговорено порядок денний чергової двадцять другої сесії районної ради, яка відбудеться 21 грудня 2017 року, а саме :

1.Про внесення змін до «Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017-2018 роки».

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №134 «Про районну цільову соціальну Програму «Молодь Компаніївщини» на 2016-2020 роки».

3.Про стан підготовки закладів соціальної сфери до проходження опалювального сезону 2017-2018 року.

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №110 «Про районний бюджет на 2017 рік».
 2. Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
 3. Про районний бюджет на 2018 рік.
 4. Про програму економічного та соціального розвитку Компаніївського району на 2018 рік.
 5. Про створення освітнього округу та опорних навчальних закладів району.
 6. Про затвердження районної програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2017 – 2021 роки.
 7. Про затвердження комплексної програми соціального захисту ветеранів війни-, праці, -дітей війни, інвалідів та дітей-інвалідів, інвалідів по зору Компаніївського району на 2018-2020 рік.
 8. Про районну програму фінансування виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги «Турбота – 2018».
 9. Про затвердження комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2018-2020 роки.
 10. Про затвердження районної Програми сприяння діяльності управління соціального захисту Компаніївської райдержадміністрації щодо покращення соціального обслуговування населення на 2018 рік.
 11. Про затвердження програми зайнятості населення Компаніївського району на 2018 – 2020 роки.
 12. Про програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Компаніївського району на 2017-2020 роки.
 13. Про внесення змін до Положення Комунальної установи «Компаніївський районний Трудовий архів» Компаніївської районної ради Кіровоградської області.
 14. Про зміну назв структурних підрозділів КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївського району».
 15. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської районної ради Кіровоградської області.
 16. Про збільшення штатного розпису КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївського району».
 17. Про передачу лікарських служб «Підліткової служби» та «Служби Чорнобиля» з вторинного рівня на первинний рівень надання медичної допомоги до КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївського району».
 18. Про виконавчий апарат Компаніївської районної ради.
 19. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Компаніївської районної ради Кіровоградської області.
 20. Про дозвіл на списання автотранспорту.
 21. Про передачу майна спільної власності територіальних громад Компаніївського району.
 22. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Мар’ївської сільської ради.
 23. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Червоновершківської сільської ради.
 24. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Червоновершківської сільської ради.
 25. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Червоновершківської сільської ради.
 26. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Червоновершківської сільської ради.
 27. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Виноградівської сільської ради.
 28. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Мар’ївської сільської ради.
 29. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Виноградівської сільської ради.
 30. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Першотравенської сільської ради.
 31. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Компаніївської селищної ради.
 32. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Мар’ївської сільської ради.
 33. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Мар’ївської сільської ради.
 34. Про відповідь на депутатські запити депутата районної ради Циганенка І.В.
 35. Про відповідь на усний депутатський запит депутата районної ради Демиденка І.Л.
 36. Про план роботи районної ради на 2018 рік.

Після довгих обговорень депутати погодили порядок денний 22 сесії районної ради, та проекти рішень даної сесії.

P1080261