21 грудня відбулась чергова 22 сесія Компаніївської районної ради

21 грудня 2017 року під головування Вадима Спіктаренка відбулась чергова 22 сесія Компаніївської районної ради 7-го скликання.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова, перший заступник голови, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради.

P1080326

Результатом роботи став розгляд таких питань:

1.Про внесення змін до «Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017-2018 роки».

2.Про стан підготовки закладів соціальної сфери до проходження опалювального сезону 2017-2018 року.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №110 «Про районний бюджет на 2017 рік»

4. Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року

5. Про районний бюджет на 2018 рік.

6. Про програму економічного та соціального розвитку Компаніївського району на 2018 рік.

7. Про створення освітнього округу та опорних навчальних закладів району.

8. Про затвердження районної програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2017 – 2021 роки.

9. Про затвердження комплексної програми соціального захисту ветеранів війни-, праці, -дітей війни, інвалідів та дітей-інвалідів, інвалідів по зору Компаніївського району на 2018-2020 рік.

10. Про районну програму фінансування виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги «Турбота – 2018».

11. Про затвердження комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2018-2020 роки.

12. Про затвердження районної Програми сприяння діяльності управління соціального захисту Компаніївської райдержадміністрації щодо покращення соціального обслуговування населення на 2018 рік.

13. Про затвердження програми зайнятості населення Компаніївського району на 2018 – 2020 роки.

14. Про програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Компаніївського району на 2017-2020 роки.

15. Про внесення змін до Положення Комунальної установи «Компаніївський районний Трудовий архів» Компаніївської районної ради Кіровоградської області.

16. Про зміну назв структурних підрозділів КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївського району».

17. Про збільшення штатного розпису КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївського району».

18. Про передачу лікарських служб «Підліткової служби» та «Служби Чорнобиля» з вторинного рівня на первинний рівень надання медичної допомоги до КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Компаніївського району».

19. Про виконавчий апарат Компаніївської районної ради.

20. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Компаніївської районної ради Кіровоградської області.

21. Про дозвіл на списання автотранспорту.

22. Про передачу майна спільної власності територіальних громад Компаніївського району.

23. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Мар’ївської сільської ради.

24. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Червоновершківської сільської ради.

25. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Червоновершківської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Червоновершківської сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Червоновершківської сільської ради.

28. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Виноградівської сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Мар’ївської сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Виноградівської сільської ради.

31. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Першотравенської сільської ради.

32. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Компаніївської селищної ради.

33. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Мар’ївської сільської ради.

34. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Мар’ївської сільської ради.

35. Про відповідь на депутатські запити депутата районної ради Циганенка І.В.

36. Про відповідь на усний депутатський запит депутата районної ради Демиденка І.Л.

37. Про план роботи районної ради на 2018 рік.

38. Про депутатський запит депутата районної ради Солонченка В.М.

Одноголосно депутати включили до порядку денного депутатський запит депутата районної ради Демиденка І.Л. щодо пересувного відділення в с. Наглядівка №63

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу, яких на сесії було 21 із 26 ухвалилии 39 проектів рішень.

P1080336 P1080328

 Після того, як розглянули всі питання порядку денного, голова районної ради закрив двадцять другу чергову сесію Компаніївської  районної  ради сьомого скликання та подякував усім депутатам за роботу.