Про роботу Компаніївського бюро правової допомоги за 2017 рік

Про роботу  Компаніївського бюро правової допомоги за 2017 рік

Бюро правової допомоги – ваш провідник у правових питаннях Бюро правової допомоги – це державні установи, що об’єднають всеукраїнську професійну мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захистити ваші законні права та інтереси. Які послуги можна отримати в бюро?

  1. Безоплатна первинна правова допомога, яка включає: надання правової інформації; юридичні консультації; складання заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); допомога в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.
  2. Безоплатна вторинна правова допомога – захист від обвинувачення та представництво в суді соціально вразливих категорій людей, перелік яких визначено Законом України ”Про безоплатну правову допомогу”, а також – складення процесуальних документів.
  3. Доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Якщо вам потрібна інформаційна довідка щодо перевірки майнових прав, відомості із різноманітних реєстрів, які ведуться Міністерством юстиції – ми допоможемо скористатися відповідними електронними сервісами Мін’юсту он-лайн. Для цього в бюро є комп’ютери, під’єднані до мережі Інтернет.

  1. Допомога у проведенні правопросвітницьких заходів.

Правопросвітницька діяльність бюро полягає у регулярному проведенні інформаційних заходів з правових питань, які хвилюють людей та є актуальними для їхніх громад. Вони можуть відбуватися як за ініціативою фахівців бюро, так і на звернення органів місцевого самоврядування, громадських формувань, навчальних, соціальних закладів, військових частин, інших установ чи організацій.

З 3 січня 2017 року у Компаніївське бюро правової допомоги за отримання правової допомоги звернулося 838 клієнтів.

Станом на 26 грудня 2017 року надійшло 838 звернень клієнтів, з них з метою отримання консультацій, роз’яснень – 804, здійснення представництва та складання процесуальних документів – 34.

Найбільша кількість звернень надходить з питань:

– сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав);

– цивільного права (встановлення фактів, що мають юридичне значення, обмеження цивільної дієздатності, зобов’язання із відшкодування шкоди);

– соціального забезпечення (отримання субсидій, соціальних допомог, пільги учасникам АТО, пенсійне забезпечення).

Що стосується надання безоплатної вторинної правової допомоги (здійснення представництва та складання процесуальних документів), то за період діяльності бюро її надано 34 особам, з яких 34 – малозабезпечені особи.

За додатковою інформацією звертайтеся до Компаніївського бюро правової допомоги за адресою: смт. Компаніївка, вул. Паркова, 4 Режим роботи: понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00 год.

Тел.:(068)36-990-80,  (05240) 2-00-72

         Email:   kompaniivske@legalaid.kr.ua

 

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.