Від щирого серця – дітям

Новорічні свята – це час веселощів, розваг і подарунків, найщасливіша пора для дітлахів. Діти-інваліди, як ніхто інший, потребують турботи, підтримки та уваги з боку дорослих.

З ініціативою охопити привітаннями напередодні Новорічних свят максимальну кількість маленьких діточок, котрі потребують особливої уваги, виступив голова районної ради Вадим Спіктаренко.

За підтримки Міжнародного благодійного фонду «ВО «Крила», яка презентувала книги, пряникові будиночки, канцелярію, безліч різноманітних іграшок, чашки, продуктові набори було сформовано працівниками районної ради подарункові набори дітям з обмеженими можливостями.

IMG_20171226_091511

Як зазначив Вадим Володимирович, без уваги в особливі Новорічні свята не має залишатися жодна дитина, і завдання влади – забезпечити святковий настрій тим дітям, які опинилися в складних життєвих умовах.

Вадим Спіктаренко разом із заступником Любов Житньою та керуючим справами виконавчого апарату районної ради Антоніною Романовою подарували напередодні Нового року святковий настрій всім, хто потребує особливої уваги.

IMG_20171226_114337