Про стан підготовки закладів соціальної сфери до проходження опалювального сезону 2017-2018 року

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 грудня 2017 року                                                                                                                                                                              №223

смт Компаніївка

 

Про стан підготовки закладів

соціальної сфери до проходження

опалювального сезону 2017-2018 року

 

На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Маслюкової О.О., «Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки»,

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт начальника відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства про стан об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки взяти до відома.
  2. Установам та організаціям, які фінансуються з місцевих бюджетів забезпечити своєчасне проведення розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги і внести у разі потреби відповідні зміни до розпису та кошторисів бюджетних видатків;
  3. Рекомендувати селищному та сільським головам підвищити рівень фінансового забезпечення заходів з поліпшення технічного стану об’єктів вулично-дорожньої мережі, зовнішнього освітлення, забезпечити заготівлю протиожеледних матеріалів у необхідній кількості. В умовах недостатньої наявності спеціалізованої техніки забезпечити укладання договорів з підприємствами усіх форм власності на розчистку вулично-дорожньої мережі від снігозаметів.

 

Голова районної ради                                                                                                            В.Спіктаренко

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ЗА
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ВІДСУТНІЙ
4 Гаморя Віктор Леонтійович ЗА
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ЗА
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ЗА
9 Заїкін Віктор Григорович ВІДСУТНІЙ
10 Карандеєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ЗА
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ВІДСУТНІЙ
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ВІДСУТНІЙ
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ВІДСУТНІЙ
26 Ястремський Валерій Олександрович ЗА

Додаток

до рішення районної ради

від 21 грудня 2017 року №223

 

 

ДОВІДКА

Про стан підготовки закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2017-2018 року

 

Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період, забезпечення соціальної сфери району стабільним та якісним теплопостачанням є одним із головних завдань в роботі органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій.

В галузі освіти

З метою поліпшення технічного стану в галузі на період проходження опалювального сезону використано кошти за рахунок усіх джерел фінансування у сумі 607,1 тис.грн.

З метою  підготовки до опалювального сезону проведено:

– поточні ремонти котелень, їдалень, харчоблоків, приміщень в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах на суму 513,1 тис.грн.;

– заміну на енергозберігаючі склопакети 26 вікон у навчальних закладах району ;

– виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі Гарманівської ЗОШ;

– проведено ремонт стелі  та приміщення  їдальні  Червоновершківської ЗОШ на суму 100 тис. грн (місцевий бюджет)

– проведено ремонт приміщення в КЗ «Компаніївське НВО» на суму   44 тис. грн (місцевий бюджет)

– проведено ремонт системи опалення  Лозуватської ЗОШ (виконано промивку регістрів)

-проведено ремонт котельні Петрівської ЗОШ (ремонт приміщення та покрівлі).

19 котелень загальноосвітніх закладів, 6 котелень дошкільних закладів та котельня ЦДЮТ готові до роботи в осіньо-зимовий період 2017/2018 року. Станом на 30 вересня залишок твердого палива в закладах освіти складає:

  • вугілля 200 тони при потребі 540 тон;
  • пілетів 1,15 тон при потребі 345 тони.

Передбачені кошти для закупівлі вугілля в розмірі 1338 тис. грн, та  95,3 тис.грн – для придбання пілетів, 24,3 тис.грн – для оплати за спожитий природний газ, 179,8 тис.грн – для придбанння дров, 130,8 тис. грн – на оплату електроенергії.

У дошкільному дитячому навчальному закладі №1 смт Компаніївка проведено капітальний ремонт актової зали на суму 50 тис. грн, проведено заміну 5 вікон на енергозберігаючі склопакети, дитячий заклад забезпечено холодним та гарячим водопостачання. Кошти на придбання палива передбачені в сумі 40 тис.грн. (закупівля 40т. пілетів).

У дошкільному дитячому навчальному закладі №2 смт Компаніївка проведено поточний ремонт на суму 20 тис.грн, дитячий заклад забезпечено холодним та гарячим водопостачанням. Кошти на придбання палива передбачені в сумі 27 тис.грн. (закупівля 20 т. пілетів).

У дошкільному дитячому навчальному закладі №3 с. Живанівка проведено поточний ремонт (ремонт вимощення) на суму 13 тис.грн, дитячий заклад забезпечено холодним та гарячим водопостачанням. Кошти на придбання вугілля передбачені в сумі 63 тис.грн.

У дошкільному дитячому навчальному закладі с.Мар’ївка виконано просочку елементів покрівлі на суму 17 тис грн, проведено поточний ремонт приміщення дитячого садка на суму 19 тис грн (5 тис.грн кошти – місцевого бюджету, 14 тис. грн – позабюджетні кошти).

Для успішного проходження опалювального сезону з місцевого бюджету, на придбання 10164 м.куб.газу (газопостачання), передбачено 100,400 тис.грн.

Дошкільний дитячий навчальний заклад в с.Полтавка забезпечений холодним та гарячим водопостачанням. Для успішного проходження опалювального сезону з місцевого бюджету на закупівлю 10 тон вугілля передбачено 42,530 тис.грн.

В дошкільному дитячому навчальному закладі с.Роздолля за кошти місцевого бюджету проведено ремонт у приміщенні дитсадка на суму              5,0 тис.грн. Для успішного проходження опалювального сезону з місцевого бюджету на закупівлю 800 м.куб. газу передбачено 83 тис.грн (газопостачання). Проведено поточний ремонт харчоблоку на суму 10 тис.грн (позабюджетні).

В галузі охорони здоров’я

З метою підготовки до опалювального сезону 2017/2018 років проведена відповідна робота:

– виконані роботи по заміні частини труб системи опалення північної сторони головного лікувального корпусу;

– проведені роботи по заміні димохідної труби в котельні на суму          4 тис.грн;

– заключено договір та зарезервовані кошти до кінця року на поставку пілетів на опалювальний сезон, наразі 20 т знаходиться на зберіганні у постачальника;

Для сталого енергозабезпечення проведено роботи по перетяжці деяких ділянок лінії, проведено обрізку дерев.

Придбано резервний насос для КНС на суму 26 тис.грн.

На виконання листа ВАТ «Кіровоградгаз» №81 від 21.02.2017 «Про встановлення модему» для приведення вузла обліку природного газу в топковій у відповідність вимогам діючим нормативним документам, необхідні кошти в сумі біля 75 000 грн (для виготовлення робочого проекту з організації та облаштування системи дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку та для закупівлі необхідного обладнання, виконання монтажних робіт та налагодження каналів передачі даних).           На даний час районним бюджетом додаткових коштів для  проведення вище вказаних робіт не виділено.

Центр первинної медико-санітарної допомоги

В районі функціонує 18 ФП та 2 лікарські амбулаторії: Голубієвицька лікарська амбулаторія та Лозуватська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини.

Для успішного проведення опалювального сезону 2017/2018 року заплановано на придбання  палива (вугілля, дрова) для підрозділів ЦПМСД – 120.700 тис.грн,використано – 69.195 тис.грн.

Проведено:

– поточний ремонт покрівлі Голубієвицької ЛА на суму 24 тис.грн,

– поточний ремонт приміщення Гарманівського ФП (субвенція сільської ради 200 тис.грн),

– заплановано ремонт приміщення Братерського ФП ( 15 тис.грн.),

– Червоновершківського ФАП ( 2 тис.грн),

– Роздольського ФП (1 тис.грн),

– Живанівського ФП(6.600),

– Сасівського ФП (6 тис.грн),

– Нечаївського ФП (2 тис.грн),

Голубієвицька лікарська амбулаторія опалюється газовими конвекторами, для забезпечення газом на опалювальний період передбачено кошти в сумі 28,2 тис.грн.

Лозуватська амбулаторія ЗПСМ опалюється вугіллям від індивідуального котла. Потреба палива – 4 т вугілля та 3 м куб дров.

3 фельдшерські пункти опалюються виключно ел. камінами.

5 ФП – на змішаному опаленні (ел. конвектор + пічне опалення)

Живанівський та Мар’ївський фельдшерські пункти будуть опалюватись електроенергією, кошти передбачено за рахунок субвенції Компаніївської селищної ради та Мар’ївської сільської ради.

В межах проекту «Реконструкція інженерних мереж ФП в с.Гарманівка» проводяться ремонтні роботи в Гарманівському ФП на             суму 200 грн (субвенція Гарманівської сільської ради). Планується проведення робіт на суму 280 тис.грн відповідно до проекту.

В галузі культури

В осінньо-зимовий період 2017/2018 років з 44 закладів культури району планується  опалювати 26:

– електропостачання – 4 (дитяча музична школа, районний будинок культури, центральна районна бібліотека, Нечаївський літературно-меморіальний музей Ю.Яновського);

– газове – 2 (районна дитяча бібліотека, Голубієвицька сільська бібліотека);

– тверде паливо, дрова – 9 (Червоновершківський, Живанівський, Губівський, Софіївський СБК, Водянський, Роздольський сільські клуби, Червоновершківська, Живанівська, Сасівська сільські бібліотеки – філії);

– електричні конвектори – 9 (Мар’ївська, Полтавська, Роздольська, Водянська, Лозуватська сільські бібліотеки, Червонослобідський, Мар’ївський СБК, Зеленівський сільський клуб, історичний музей Компаніївського району);

– «Уфо» – 2 (Нечаївський, Петрівський сільські будинки культури).

Станом на 10 серпня 2017 року в закладах культури  району проведено: заміну дверей та вікон на склопакети в 7 закладах (Губівський, Софіївський, Мар’ївський, Червоновершківський, Полтавський, Першотравенської СБК, РБК (227,0 тис.грн), поточний ремонт приміщень районного Будинку культури, Губівського, Коротяцького, Першотравенського СБК, районної бібліотеки для дітей, дитячої музичної школи (64 тис.грн), в стадії ремонту – покрівлі Софіївського СБК, Зеленівського СК (120,0 тис.грн).

встановлено систему опалення Живанівського СБК та бібліотеки –філії (107,0 тис.грн).

Для забезпечення опалення закладів культури бюджетами усіх рівнів по галузі «культура» 2017 року передбачено кошти в сумі 13,8 тис.грн, (для оплати теплопостачання), 155,1 тис.грн (для оплати електроенергії), 66,4 тис.грн (для придбання дров). Робота по заготівлі дров триває. При загальній потребі – 124 скл. м. заготовлено 55 скл.м.

В галузі ЖКГ

На території Компаніївського району діють п’ять комунальних підприємств: СКП «Компаніївське», СКП «Відродження», КСП «Мар’ївка»,   КП «Джерело» та КП «Водограй». Також при селищній раді працює комунальне підприємство «Благоустрій», яке займається благоустроєм селища та вивезенням твердих побутових відходів від населення та підприємств різної форми власності.

Для сталого забезпечення населення та підприємств водою комунальним підприємством «Компаніївське» використано 56 тис.грн             (27 тис.грн – кошти селищної ради, 29 тис.грн – кошти населення) для будівництва водогону по вул.Перемоги та Набережна 1,350 км.

Придбано лічильник стічних вод для каналізаційно-насосної станції на суму 39 тис.грн.

В смт Компаніївка відновлено вуличне освітлення по вул.Дитяча, Лугова, вул.Центральна в с.Живанівка встановлено 54 світлоточки на суму 55 тис. грн. Планується відновлення вуличного освітлення по вул.Перемоги, Першотравнева, та Молодіжна, Гагаріна, Вишнева в с.Живанівка.

За кошти місцевих бюджетів проводяться ремонти дорожнього покриття в смт Компаніївка, с.Червоновершка, с.Водяне, с.Гарманівка, с.Губівка, с.Мар’ївка, с.Нечаївка, с.Першотравенка, с.Полтавка, с.Софіївка, с.Червона Слобода. На даний час виконано ремонт доріг на суму 1807,2 тис.грн, із запланованих 5290,48 тис.грн.

 

 

 

Начальник відділу регіонального розвитку

містобудування, архітектури та

житлово-комунального господарства

районної державної адміністрації                                                                                                                      О.Маслюкова