Голова районної ради Вадим Спіктаренко привітав вихованців Виноградівського дитячого садочка з наступаючими новорічними святами

Новорічні свята – це найдивовижніша мить для дітвори і навіть для дорослих, які теж мріють про диво. На Новий Рік чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

Напевно, кожна дитина цими днями найбільше чекає свято НОВОГО РОКУ, яке щедро дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи.

IMG_20171228_104733

Напередодні новорічних свят, 28 грудня, голова районної ради Вадим Спіктаренко привітав вихованців Виноградівського дитячого садочка з наступаючими новорічними святами та вручив їм солодкі подарунки.

 «Я переконаний, що кожна дитина вже отримала подарунки від Святого Миколая, і сьогодні сюрпризи продовжуються, бо всі діти заслуговують на любов, родинне тепло та затишок. Тож, вітаю вас з новорічними святами та бажаю усім вам мирного неба, добра» – наголосив Вадим Володимирович.

IMG_20171228_105014 IMG_20171228_105236