Звернення голови районної ради Вадима Спіктаренка до воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

     15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

     Цю дату було обрано не випадково – 29 років тому останній радянський солдат покинув землю Афганістану. На сьогодні по різному можна трактувати події більш як чверть столітньої давнини, однак відлуння тієї жахливої війни ще довго нагадуватиме про її числені жертви, про невтішне горе батьків та вдів загиблих, про біль і страждання тих, хто залишився в живих, але став немічним і хворим.

     Коли країна жила у мирі і благополуччі, ви, ті, кого ми сьогодні називаємо воїнами-інтернаціоналістами, продовжуючи славні традиції батьків, віддавали інтернаціональний обов’язок, охороняли кордони рідної держави, протистояли поширенню тероризму, допомагали мирному народу Афганістану будувати нову державу.

  Ваш звитяжний шлях – яскраве втілення вічних ідеалів братерства, мужності, благородства, вірності присязі, високої внутрішньої краси воїна. Ви стали вже сьогодні живою легендою, яскравим прикладом для сучасних вояків, адже недарма говорить стародавня мудрість, що немає вище доблесті, ніж віддати життя своє «за друзі своя».

     В шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, з вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд. Від усього серця бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, упевненості в завтрашньому дні, миру та добра.

З повагою,

голова районної ради                                                                                  Вадим Спіктаренко