ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ВАДИМА СПІКТАРЕНКА З НАГОДИ 204-ОЇ РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ШевченкоСьогодні минає 204 річниця від дня народження національного Пророка, Генія слова та Борця за справедливість, народного поета, художника, – Тараса Шевченка.

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до постаті Тараса Шевченка та його поезії.

Поет вчив нас любити свою Батьківщину, цінувати її красу та багатство природи, дорожити незалежністю, зневажати охочих завести в чуже ярмо свій народ. І тому зараз маємо відстоювати незалежність нашої держави зі зброєю в руках.

Шевченкове слово звучить у всі часи, у всі віки відверто і актуально. В цей складний час, його творчість наштовхує на роздуми, на порівняння із сьогоденням, виховує почуття патріотизму.

Сьогодні вклоняємось його пам’яті і складаємо обітницю бути вірними Шевченківського заповіту, дбати про зміцнення неньки України в ім’я слави наших предків та прийдешніх поколінь.

Тож нехай Тарасове слово для кожного з нас і надалі буде не тільки поезією, яку ми вивчаємо й пам’ятаємо, а й національним духом єднання української нації, з якого кожен для себе черпатиме сили та віру у світле й квітуче майбутнє України. Задля цього будуймо Україну всі разом – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар.

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі