СВЯТКОВІ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ – 8 БЕРЕЗНЯ

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

07 березня у студентському клубі коледжу Ветеринарної медицини відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня “О , ЖІНКО, ТИ ВЕСНА” за участю голови районної ради Вадима Спіктаренка, першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Ткаченка, селищного голови ОТГ Олександра Маслюкова, працівників підприємств, установ, організацій району, представників засобів масової інформації, громадськості району.

P1080421

Поздоровляючи прекрасну половину людства зі святом, голова районної ради Вадим Спіктаренко звернувся зі словами подяки та шани до жінок району: «Прийміть щирі вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня, яке є символом добра, тепла, радості та краси. Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод і бід…»

P1080414

Море квітів, привітань і подарунків у перші дні весни додають жінкам радісних миттєвостей і гарного настрою, якого ніколи не буває занадто багато. Отримувати квіти дуже приємно, а особливо, коли вони від найсильнішої частини людства. Всім жінкам присутнім в залі, юні джентльмени вручили квіти та привітали з Міжнародним жіночим днем.

P1080427

Берегинь домашнього вогнища з концертною програмою вітали: клуб спортивного бального танцю «One step», вокалісти районного будинку культури – Владислав Найда, Олександр Корінь, Володимир Веризуб, Олександр Охват, вихованці Компаніївської районної музичної школи.

P1080433