Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики

13-го березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики під гловуванням голови постійної комісії Юрія Карандеєва.

P1080445

В роботі комісії брали  участь  голова районної ради Вадим Спіктаренко, заступник голови районної ради Любов Житня та керучий справами виконавчого апарату районної ради Антоніна Романова.

Окрім членів постійної комісії на засідання прибули представники трудового колективу НВК “Сасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” та сільський голова с.Сасівка  Наталка Лебеденко.

На розгляд депутатської комісії було винесено одне питання, що стосувалося колективного звернення трудового колективу НВК “Сасівська ЗШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ” та громадськості с.Сасівка.

Після довгих обговорень та зваживши всі «за» і «проти», депутати  прийняли відповідні рішення.