Вітання голови районної ради з Днем українського добровольця

Шановні жителі району!

 

Сьогодні, 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист Української держави і захищають рідну землю від загарбників на східних кордонах.Першими у новітній українській історії отримали виклик і прийняли бій саме добровольці. Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, – сотні майданівців – замість того, щоб після багатомісячних боїв у Києві поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану в окопи Донбасу, боронити незалежність України, та стали ідеологічною основою нової української армії.
День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.
Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ під єдиним гаслом «Слава Україні! Героям слава!», яке вже зараз лунає в кожному куточку нашої держави.
Славні наші захисники-добровольці прийміть щирі слова вітання та подяки за сумлінну службу, мужність та звитягу! Переконаний, що ці важкі для нашої країни останні роки загартували українців і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдину націю заради майбутніх поколінь.
Слава українським добровольцям!

Голова районної ради                                                                             Вадим Спіктаренко