Відбулося урочисте вручення літературної премії імені Віктора Близнеця «Земля світлячків»

Вже стало доброю традицією, на початку квітня, збиратися на малій батьківщині талановитого українського письменника Віктора Семеновича Близнеця, у селі Першотравенці, шанувальникам поетичного слова.

10-го квітня, в день народження великого українського письменника, в приміщенні КЗ «Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Компаніївської районної ради Кіровоградської області» відбулося урочисте вручення літературної премії імені Віктора Близнеця «Земля світлячків».

До конкурсу долучились 23 учасника із Компаніївщини, Губівки, Живанівки, Кропивницького, Кременчука.

P1080526

За п’ять години до початку конкурсу журі визначило переможців. Ними стали: в номінації «Дитячі твори» – Поліна Колтунова, учениця КЗ «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» за збірку поезій «Віршики від Полінки для слухняної дитинки» та Таїсія Цибульська, член літературної студії «Вершники», українська поетеса, упорядниця літературних збірок «Осінь у камуфляжі» та «Огні горять…»(м.Кременчкук) за збірку поезії «Неслухняне сонечко».

Відповідно до Положення про проведення конкурсу лауреати Премії отримали дипломи та грошові винагороди (по 2 тисячі гривень).

Голова журі з присудження літературної премії Віктора Близнеця Вадим Спіктаренко особисто вручив нагороди лауреатам та побажав їм творчого натхнення, реалізації задумів і подальших здобутків на літературній ниві.

-Уже вдруге ми збираємося для того, щоб помилуватися поезією тих, хто є продовжувачами великої справи Віктора Близнеця – нашого з вами земляка. У кожній своїй книжці письменник говорив із дітьми про найважливіше – життя і смерть, правду й кривду, любов і ненависть.

До привітань приєдналися заступник директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Світлана Колєсник, сільський голова с.Першотравенка Григорій Томило, директор комунального закладу освіти «Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Компаніївської районної ради Кіровоградської області” Петро Ващиня, член літературної студії «Вершники» Петро Романенко.

Учасники заходу відвідали музей В.Близнеця, познайомились з тематичною виставкою творів лауреатів Першої та Другої літературних Премій.

P1080588

Музичні вітання прозвучали у виконанні учасників аматорських колективів Компаніївського районного будинку культури та вихованців Компаніївської дитячої музичної школи.

P1080575