Відбулася виборча сесія Компаніївського районного парламенту дітей

26-го квітня 2018 року в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбулася виборча сесія Компаніївського районного парламенту дітей, на яку зібралися юні депутати дев’яти загальноосвітніх закладів району.

В сесійному засіданні РПД взяли участь: голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко, директор Центру дитячої та юнацької творчості Олена Іванець, методист ЦДЮТ Наталія Сагач, культорганізатор ЦДЮТ Альона Кучмистенко.

P1080612

Голова районної ради звернувся до парламентарів зі словами вітання, в якому висловив сподівання про те, що саме молодь може змінити життя своєї громади та країни на краще. Також, Вадим Володимирович запевнив, що юні парламентарі завжди можуть розраховувати на допомогу дорослих, і навіть запропонував провести наступне засідання у сесійній залі Будинку рад.

Представники органів учнівського самоврядування заслуховували звіти про роботу в міжсесійний період за проектами «Зелена планета», «Калейдоскоп позитивних емоцій», «Подаруй дитині усмішку» та «Зірка пам’яті», ділилися досвідом проведених заходів, реалізованих проектів, говорили про проблеми та визначили пріоритетні напрямки роботи надалі.

В ході сесії члени районного парламенту дітей обрали новий керівний склад. Після обрання нового складу органу дитячого самоврядування було напрацьовано план дій на наступний міжсесійний період.