Пам’ятаймо тих, хто загинув, і хто залишивсь живими!

Стало доброю традицією з боку керівництва району напередодні відзначення Дня Перемоги відвідувати ветеранів Великої Вітчизняної війни. І цей рік не став виключенням.

8-го травня голова районної ради Вадим Спіктаренко спільно з депутатом Кіровоградської обласної ради Сергієм Хільченком відвідали учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни, яких на Компаніївщині залишилося шість: Кравченко Петро Демидович, Прокощенко Олексій Антонович, Дойч Федір Олександрович, Фоміченко Василь Пилипович, Кондрашов Федір Гурійович, Хільченко Василь Гурович.

Вадим Володимирович та Сергій Васильович привітали ветеранів зі святом, побажали їм міцного здоров’я, життєвої енергії та затишку. Спілкуючись з ветеранами цікавилися їх здоров’ям та проблемами. А вони у свою чергу ділилися спогадами про воєнні роки та дякували за увагу і турботу.

P1080642 P1080680

За словами голови районної ради, пам’ять про героїв тих вікопомних подій є вічною, так само, як і вдячність за врятоване людство, їхню мужність, жертовність заради дітей, онуків і багатьох наступних поколінь.

«Районна влада буде докладати всіх зусиль, аби ветеранам війни жилося комфортно, адже наш обов’язок – пам’ятати про тих, хто загинув, і турбуватися про тих, хто залишився у живих»,- зазначив Вадим Спіктаренко

Всім ветеранам на знак пошани було вручено подарункові набори.

P1080664 P1080682 P1080640