9 травня на Компаніївщині відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці Перемоги

Щирі слова вдячності, квіти, радісні привітання. Усе це, в контексті свята 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, є хвилюючим видовищем для тих, чия молодість була обпалена війною. Уже четвертий рік поспіль Україна відзначає 9 травня за якісно новим принципом, котрий чітко відповідає історичній пам’яті українського народу та загальноєвропейським традиціям: символічні червоні маки на грудях і усталене гасло «Пам’ятаємо. Перемагаємо»…

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

P1080706

P1080711

9 травня, з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Центральній площі селища відбувся урочистий мітинг. У заході взяли участь голова районної ради Вадим Спіктаренко, голова райдержадміністрації Олександр Мороз, селищний голова Олександр Маслюков, військовий комісар Компаніївського районного комісаріату полковник Сергій Творогов, учасники АТО, працівники районної ради та райдержадміністрації, небайдужі громадяни, представники ЗМІ.

Присутні згадали тих, кого немає серед нас в урочистий та скорбний день, тих – хто не пройде в колонах сивочолих ветеранів. З глибокою вдячністю схилили голови перед загиблими воїнами у Другій світовій війні та воїнами, які обороняли територіальну цілісність України на передовій у різні часи.

У своєму виступі голова районної ради зазначив, що День Перемоги завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя, здоров’я, молодість за щасливе майбутнє своїх нащадків. Ми у вічному боргу перед ними за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони проявили в боях за рідну землю. Та побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і плідної праці на рідній землі!

P1080723 P1080728

На згадку про тих, хто не повернувся, хто віддав своє життя за наше мирне майбутнє, кому не судилося побачити цю весну присутні вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили радянським воїнам.

P1080741 P1080746 P1080751 P1080733