Урочистості з нагоди Дня матері

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й добробуту суспільства.

Сьогодні, 11 травня 2018 року за участю районої організації ветеранів України (голова А.Башкатова), відбувся святковий концерт, приурочений Дню Матері в Україні. З вітальними словами та словами вдячності до всіх жінок-матерів звернулися голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко та голова Компаніївської районної державної адміністрації Олександр Мороз.

P1080771 P1080775

«День матері – одне з найбільш зворушливих свят, адже всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері. Мама – все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину, незважаючи ні на що.»,-зазначив Вадим Спіктаренко, а також передав слова привітання від депутата обласної ради Сергія Хільченка.

На святковий захід запросили жінок-матерів поважного віку.

P1080778 P1080781

Святкового настрою додав концерт за участю районного хорового колективу «Серпанок» та вокальної групи «Терниця» при районному хоровому колективі.