З ювілеєм!

15 травня відзначає свій ювілей директор Компаніївської районної централізованої бібліотечної системи Полудень Тамара Володимирівна.

Тамара Володимирівна – творча особистість, чудовий організатор, завжди уважна до своїх колег і справжній професіонал. Саме ці якості допомагають їй у кожній справі, кожному починанні, забезпечують високий авторитет і визнання колективу та всієї бібліотечної громади. Її стратегія й тактика в роботі з кадрами – відкривати та підтримувати в кожному різноманітні вектори бібліотечної професії, розвивати здорові амбіції, самовдосконалюватись і вдосконалювати роботу в колективі.

P1080800

«У цей святковий день від усього серця бажаємо щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя. Зичимо міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, професійних успіхів та особистих творчих досягнень. Нехай життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги”, – з такими вітальними словами звернувся голова районної ради Вадим Спіктаренко до іменинниці та вручив ювілярці подарунок і квіти.

За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадянську позицію, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 60-річчя від Дня Народження Тамару Володимирівну нагороджено Грамотою районної ради.

P1080804