Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики

11 червня 2018 року о 10.00 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики під головуванням голови постійної комісії Карандеєва Юрія Вікторовича, де було розглянуто ряд питань, а саме:

  1. Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 15 березня 2018 року №226 «Про затвердження Положення щодо присудження районних премій обдарованим учням та педагогічним працівникам».
  2. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Компаніївської районної ради Кіровоградської області.
  3. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 22 вересня 2016 року №96 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад, сіл селища Компаніївського району».(вносить районна рада).
  4. Про дозвіл на оренду кабінетів Центру дитячої та юнацької творчості для розміщення районної бібліотеки для дітей.
  5. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії районної ради сьомго скликання від 21 грудня 2017 року №228 «Про створення освітнього округу та опорних навчальних закладів району»
  6. Про розгляд Положень про філії навчальних закладів Компаніївського району.

P1080921

По зазначених питаннях прийняті рішення та винесені на розгляд чергової двадцять п’ятої сесії Компаніївської районної ради.

P1080918