Відбулася чергова двадцять п’ята сесія Компаніївської районної ради VІІ скликання

Сьогодні, 14 червня в залі засідань Будинку рад  відбулася чергова двадцять п’ята сесія Компаніївської районної ради VІІ скликання під  головуванням голови районної ради Вадима Спіктаренка. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, перший заступник голови РДА, заступник голови РДА, керівник апарату районної державної адміністрації, начальники  управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, голови сільських рад, працівники загального відділу виконавчого апарату районної ради, ЗМІ.

P1080940

Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих учасників АТО. На пленарне засідання прибуло 20 депутатів. У ході пленарного засідання було розглянуто 16 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Районні обранці заслухали інформації Жученко А.О., начальника управління фінансового відділу Компаніївської районної державної адміністрації “Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року” та про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017  №226 «Про районний бюджет  на 2018 рік», а також низку інших не менш важливих питань.

Депутати оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки.В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

P1080946 P1080953 P1080957