Дошкільний садок «Калинка»: свято продовжується

Дошкільний садок «Калинка»: свято продовжується

Днями Мар’ївський дошкільний заклад «Калинка» відзначив свій перший «золотий» ювілей – п’ятидесятиріччя з часу заснування. Привітати працівників дитсадка, вихованців прибули десятки його випускників та почесні гості свята.

P1070885

Серед тих, хто надавав найбільшу допомогу і підтримку «Калинці», сприяв її розвитку і розквіту – Мар’ївський сільський голова Марія Цуран, голова районної ради Вадим Спіктаренко, депутат Кіровоградської обласної ради Сергій Хільченко, депутат Компаніївської районної ради Віктор Солонченко, керівники місцевих агроформувань, батьки. За одностайної думки учасників свята, що відбулося в минулу суботу, Мар’ївський дошкільний заклад «Калинка» є кращим серед сільських дошкільних закладів району.

P1070903

Та відзначенням 50 – річної річниці з часу заснування закладу свято не закінчилося. До вихованців та колективу дитячого садочка завітали з подарунками Вадим Спіктаренко, Сергій Хільченко, Віктор Солонченко, Марія Цуран. Іграшок вистачить на всіх. Саме на ці подарунки очікували вихованці (а нині в дитсадку виховуються і навчаються 54 дитини) від гостей. І треба було бачити радісні очі малюків, які хором дякували гостям за подарунки.

В ході ділового спілкування гості заявили про своє подальше сприяння у розбудові дошкільного закладу, зокрема, надання допомоги в реконструкції спортивної зали та реорганізації частини опалювальної системи.

P1070906