Привітання голови районної ради з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності України

Шановні жителі Компаніївського району!

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю Вас з найголовнішими святами нашої держави – Днем Державного прапора та Днем незалежності України !

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, Указом Президента України було установлено відзначати щорічно, 23 серпня, День Державного прапора України.

З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави, та з ухваленням Конституції України в 1996 році набули конституційного статусу.

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.

 

Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій, свят та ритуалів.

 

І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!

 

День Незалежності – це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні.

 

На 27-му році своєї незалежності наша країна опинилися перед серйозним екзаменом на мужність і зрілість. Жорстока війна, яка точиться на сході України забирає життя жителів сходу та воїнів, які відстоюють у жорстоких боях наш суверенітет і територіальну цілісність.

 

Ми усі уболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами. Ми стоїмо на порозі великих змін, як у країні так і у наших серцях.

 

Попереду – велика і клопітка праця. Адже щасливе прийдешнє втілюється не лише у розвитку демократичних інституцій держави, але і у повсякденній мирній праці її людей, у вирощуванні врожаїв, які збирають наші хлібороби, успішному навчанні наших дітей, спокійній і захищеній старості батьків.

 

Щиро вітаємо з Днем незалежності України усіх жителів Компаніївського району!

 

Зичимо Вам миру, доброго здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день.

 

Ми віримо, що Україна попри всі труднощі, має майбутнє, і громадяни нашої держави будуть жити у вільній і процвітаючій країні.

 

Слава Україні!

З повагою

Голова районної ради                                                                                        Вадим Спіктаренко