Фестиваль педагогічних ідей

За доброю традицією перед новим навчальним роком освітянська спільнота Компаніївського району має можливість ділитися досвідом знахідок, методичних напрацювань, ідеями, творчістю в рамках фестивалю педагогічних ідей. Фестиваль відбувся під гаслом: «Для всіх, хто не уявляє своє життя без дітей».

28 серпня 2018 року у районному будинку культури фестиваль зібрав кращих учителів, керівників шкіл та закладів дошкільної освіти, методистів, викладачів.

20180828_094304

З початком нового навчального року педагогів привітав голова районної ради Вадим Спіктаренко, який у своєму виступі побажав вчителям миру, добра, успішної творчої праці для виховання нових поколінь громадян вільної, незалежної і сильної України. «Сьогодні в цьому залі – кращі вчителі району. Ті, хто без перебільшення сказати – вкладає в учнів не тільки свої професійні знання, а ще й душу і серце. Адже ви, шановні педагоги, не просто даєте дітям знання, ви навчаєте їх самостійно мислити, шукати відповіді на складні запитання, які щораз ставить наш переломний час. Але разом з тим, депутати районної ради і я особисто, будемо робити все, щоб підвищувався соціальний статус педагога, забезпечувались гідні умови для роботи, а робота оцінювалась належно і сповна», у своєму виступі зазначив Вадим Володимирович.

20180828_09415020180828_094223

Кращих освітян району було нагородженого Грамотами районної ради.

Як зауважували учасники фестивалю, подібні заходи, це – своєрідний заряд енергії перед новим навчальним роком. Адже вони дають можливість поспілкуватись з колегами, обмінятися думками, обговорити проблеми навчального процесу, щоб увійти в новий навчальний рік з наснагою і новими силами, щоб творити самим і надихати інших.

На завершення конференції для освітян був продемонстрований святковий концерт.

20180828_091244