Відбулася чергова двадцять сьома сесія Компаніївської районної ради VІІ скликання

20 вересня 2018 року в залі засідань Будинку рад відбулася чергова двадцять сьома сесія Компаніївської районної ради VІІ скликання під головуванням районної ради Вадима Спіктаренка. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова, перший заступник голови, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські голови, представники правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання. Учасники засідання вшанували пам’ять загиблих наших земляків, військовослужбовців та цивільних громадян, які загинули в зоні АТО, захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.

Затвердивши порядок денний із змінами, які були запропоновані на спільному засіданні постійних комісій, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.20180920_101558

 

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу, яких на сесії було 20 із 26 ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного, оперативно розглянувши їх, узгодивши та дійшовши до спільної думки.

По закінченню сесії голова районної ради подякував усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання усіх поставлених на порядок денний питань.

20180920_101628 20180920_120531