Робочий візит голови районної ради

10 жовтня   Спіктаренко В.В.  побував з робочим візитом на території Гарманівської сільської ради. За останні два-три роки у селі відбулося багато позитивних змін: з’явилося  вуличне освітлення, проведено  ремонт доріг та об’єктів інфраструктури, відремонтовано будівлю сільського Будинку культури, проведено реконструкцію ФАПу та даху місцевої загально- освітньої школи та інше. В даний час тривають ремонтні роботи по  перекриттю приміщення сільської ради.IMG_20181010_140513

Під час візиту голова районної ради зустрівся з сільським головою  Іваном Горобцем. Вони обговорили ряд поточних питань щодо планування роботи  Гарманівської сільської ради   на найближчий період,    ознайомився з станом виконання запланованих робіт по благоустрою села, збереження майна спільної комунальної власності територіальної громади та потреб жителів.

Разом з сільським головою  Вадим Володимирович відвідав сільський фельшерсько-акушерський пункт, де оглянув відремонтоване приміщення та нове обладнання,  зустрівся з  керівником комунального неприбуткового підприємства «ЦПМСД Компаніївської районної ради» Євгенієм Ткаченком та підрядником. На зустрічі обговорено потребу закладу в забезпеченні водопостачанням, запропоновані шляхи вирішення.

Потім   оглянули ремонтні роботи у місцевій школі, де наразі проведено заміну  батарей на сучасні. Розглянули  питання розвитку дошкільної освіти та можливості створення на базі навчального закладу навчально-виховного комплексу.Також Вадим Володимирович відвідав сільський Будинок культури та бібліотеку.IMG_20181010_142101

IMG_20181010_143908

В ході робочої поїздки побував на будівництві  сільської  амбулаторії в селі Червоновершка.  Зустрівся з директором підприємства-генпідрядника Леонідом Федоренком, який запевнив, що роботи виконуються згідно графіка, будівельними матеріалами забезпечені повністю, обєкт планують здати в зазначений термін.

IMG_20181010_131911