З Днем народження, рідні села!

14 жовтня, чудового осіннього дня, коли наша країна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці, у мальовничих селах Компаніївського району Виноградівці, Губівці, Полтавці, Живанівці, Мар’ївці святкуємо День наших сіл.

губывка1

День села – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часткою історії нашого краю. Бережімо ж славні звичаї та традиції, примножуймо здобутки кожного села на радість дітям та внукам нашим, бо село – невичерпна криниця нашого родоводу.

марївка 2
полтавкаДорогі земляки, у ці святкові дні  від імені районної ради, депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю всіх з Днем села. Хочемо побажати рідній землі, а отже кожному з Вас, миру, розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у Ваших господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого Вам благословення.

живанівка1

З Днем народження, рідні села!

З Днем своєї Малої Батьківщини Тебе – Земля Козацького Українського народу!

З повагою,
голова Компаніївської районної ради                                                            Вадим Спіктаренко