Привітання голови районної ради з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі земляки!

Щиро вітаю з особливими святами, які увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії – Днем захисника України та Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні.
Ми єдині у прагненні миру і волі, в любові до рідної землі. Тож нехай ці світлі почуття ніколи не покидають нас, а служіння державі, її розбудова та захист, залишається справою честі та життя.
З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України: учасників війни, військовослужбовців, воїнів запасу, ветеранів, висловлюю вдячність батькам солдатів та схиляю голову перед матерями героїв, що загинули, обороняючи кордони нашої країни.
Нехай сила та мужність, сміливість та відвага завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких, а після будь-яких випробувань вдома завжди чекає затишок і мир.
Бажаю міцного здоров’я, добра, благополуччя та злагоди кожній родині.
Зі святом! Слава Україні!

З повагою,
голова районної ради                                                                                                                    Вадим Спіктаренко