Відбулося довільне покладання квітів до братської могили радянським воїнам та пам’ятного знаку воїнам-землякам з нагоди 74-ї річниці визволення України від німецько – фашистських загарбників

З нагоди 74-ї річниці визволення України від німецько – фашистських загарбників 26 жовтня в смт. Компаніївка відбулося довільне покладання квітів до братської могили радянським воїнам та пам’ятного знаку воїнам-землякам.

IMG-fecf63f82d4c36fbff72d7eff2290a7e-V

Заступник голови районної ради Любов Житня, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Антоніна Романова, представники районної ради, районної державної адміністрації, установ, організацій та громадськість селища в ході заходу вшанували співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та українських воїнів, які відстоюють цілісність та суверенітет на Сході нашої держави.

IMG-879e95ebc7ad8b6e3da86197fcd1048d-V

У жалобі ми схиляємо голови перед пам’яттю наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль у жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищаючи рідну землю.